Apie „Šviesą“

 

 Manome, kad mokymasis mokykloje, namie, lauke, kelionėje, su knyga ar planšete, telefonu rankoje ar bet kuria kita patrauklia forma yra įdomus, prasmingas, įtraukiantis, turiningas ir apdovanojantis procesas. Todėl norime, kad vaikai kasdien eksperimentuotų, tyrinėtų, atrastų, klaustų, gilintųsi, augtų žingeidūs ir trokštantys tapti savo gyvenimo kūrėjais.

Tad kartu auginkime kritiškai mąstančią, kūrybingą ir smalsią kartą!

 

 

 

 

 

Ką mes kuriame?

 

Integruotus mokomojo turinio sprendimus

Kiekvieną naują vadovėlį sudaro visas priemonių komplektas: popieriniai vadovėliai, mokinio užrašai, pasitikrinamieji darbai, skaitiniai, interaktyvios mokytojo knygos (su papildomomis užduotimis), skaitmeninės priemonės. Naujausius vadovėlius galima rasti ir patogiai vartyti prisijungus prie virtualios mokymosi aplinkos „EDUKA klasė“ ( https://klase.eduka.lt/). Čia taip pat yra papildomų garso, vaizdo ir interaktyviųjų užduočių kiekvienai pamokai. Visos priemonės kuriamos taip, kad padėtų mokytojams rengti įdomias, įtraukiančias, nuoseklias ir vertingas pamokas, suteikiančias ir žinių, ir įgūdžių.

 

Smagiosios edukacijos leidinius vaikams

 Šių leidinių savo lentynose rekomenduojame turėti kiekvienam vaikui, nes tai knygos smagiam mokymuisi, taip pat didesniems iššūkiams, kurių siekia gabūs mokiniai, ar tiems, kurie nori mokytis geriau. Tad ieškokite tokių leidinių knygynuose, lavinkite vaikų gebėjimus, stenkitės suteikti daugiau žinių neprarandant įkvepiančio vaikų smalsumo ir pažinimo džiaugsmo.

 

Skaitmeninius sprendimus ir įrankius

Skaitmeninės kartos mokiniams mokytis nuo šiol paprasta mokymosi platformoje www.eduka.lt, kurioje rasite dienyną, vaiko individualios pažangos įrankius, skaitmeninius vadovėlius ir užduotis. Šis naujas sprendimas jau laimėjo tokius apdovanojimus: