Autoriai

Asta Blandė

Asta Blandė

Psichologė, knygų tėvams bendraautorė ir lektorė

Psichologė, knygų tėvams „Vaikas pokyčių kelyje“ ir „Ypatingas vaikas: vienas ar kiekvienas“ bendraautorė, įvairių konferencijų lektorė. A. Blandė yra baigusi Kauno Vytauto Didžiojo universitetą, įgijusi psichologijos magistro laipsnį ir edukologo specialybės sertifikatą.

Jau daugiau kaip dvidešimt metų Asta kartu su šeimomis, vaikais ir jaunimu ieško atsakymų į pačius įvairiausius ir aktualiausius klausimus. Ji veda mokymus emocinę paramą teikiantiems savanoriams, turi ilgametę vadovavimo savanoriškoms organizacijoms patirtį. Asta taip pat dalijasi žiniomis ir įžvalgomis su mokyklose dirbančiais pedagogais bei specialistais, padeda įvairių įstaigų darbuotojams stiprinti asmeninius įgūdžius.

Gyvenime ji – žmogus, nuolat ieškantis naujų erdvių ir dar neatrastų galimybių ir kartu – aktyvi mama, burianti tėvus ir padedanti jiems ne tik auginti, bet ir augti kartu su savo atžalomis. Visuomet ir visur siekia įkvėpti ir dalytis.

Astos Blandės knygos

YPATINGAS VAIKAS: VIENAS AR KIEKVIENAS (Tėvystės žemėlapis)
YPATINGAS VAIKAS: VIENAS AR KIEKVIENAS (Tėvystės žemėlapis)
Įsigyti
VAIKAS POKYČIŲ KELYJE (Tėvystės žemėlapis)
VAIKAS POKYČIŲ KELYJE (Tėvystės žemėlapis)
Įsigyti
Simonas Šabanovas

Simonas Šabanovas

2017-ųjų Lietuvos metų mokytojas

Dr. Simonas Šabanovas, Vilniaus universiteto dėstytojas, filosofijos ir socialinių mokslų daktaras, Lietuvos sveikatos mokslų universiteto gimnazijos geografijos mokytojas metodininkas. Simonas taip pat yra geografijos vadovėlių, užduočių sąsiuvinių bendraautoris, inovatyvių mokymo(si) priemonių rengėjas, interaktyvioje internetinėje sistemoje eduka.klase.lt sukūręs geografijos klausimynus, iš anglų kalbos išvertęs edukacines knygas vaikams „Pavojus kalnuose“ ir „Pavojus jūros gelmėse“, vedantis autorinius seminarus mokytojams.

„Mano pamokos įvairios. Labai mėgstu praktikos darbus, netradicinius atsiskaitymus, problemų sprendimus. Labai svarbu mokinius sudominti – tai gali būti vaizdo filmas, nuotrauka, trumpa istorija, kad ją aiškindamiesi jie pasiektų pamokos tikslą. Nuolat taikau įvairius metodus – tai ir darbas lauke, grupėse, sprendimų kūrimas ar informacijos paieška. Pamokos pabaigoje atsakinėjame į klausimus naudodamiesi mobiliaisiais telefonais“, – apie netradicines pamokas pasakoja mokytojas.

Simono Šabanovo knygos

GEOGRAFIJA VII (ATRASK)
GEOGRAFIJA VII (ATRASK)
Įsigyti
GEOGRAFIJA VIII (ATRASK)
GEOGRAFIJA VIII (ATRASK)
Įsigyti